Отново пием до сутринта с приятелката Самота, с нея само си вярваме и слушаме. Мъже не искам, досаждат ми, да съм добра омръзна ми, душата ми е изчерпана и ледена.
Припев: И точно ти си главен заподозрян, че никой мъж от мене не е желан. Не мога и не мога любов да дам, на тебе дадох всичко, разбираш ли. А точно ти живота ми провали, сърце не ми остана да ме боли.
Отново пием до сутринта с приятелката Самота, милион причини намира ме да се презираме. Направих както поиска ти, излязох от живота ти, но още искам да бъда с теб, обичам те!
Припев: (х2) И точно ти си главен заподозрян, че никой мъж от мене не е желан. Не мога и не мога любов да дам, на тебе дадох всичко, разбираш ли. А точно ти живота ми провали, сърце не ми остана да ме боли.
07.07.2019. 04:07
Producent
Muzika
Tekst
Aranžman
Miks
Master
Dodaj informaciju
Hvala što odvajaš svoje vreme